ÖVRIGT / Musikinstrument / Fiol 7335626
nr 733 5626
Fiol
Gunnar Blåberg, -1938, Brandstorp
Kondition: slitage, skador
måndag 9 januari 2012
kl 19:42:39
Fiol
Kondition: slitage, skador
nr 733 5626
Fiol
Kondition: slitage, skador
måndag 9 januari 2012 |